FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Juniorka hraje v Hradci o třetí místo

23.5.2016 | Redakce

Juniorka Baníku má vše ve svých rukou. Pokud v pondělním posledním utkání v sezoně zvítězí v Hradci Králové, skončí na skvělém třetím místě.

Svěřencům trenéra Petra Samce pomohla nečekaná nedělní remíza Mladé Boleslavi v Českých Budějovicích (3:3). "Jsme samozřejmě rádi, že máme vše ve svých rukou a budeme mít v Hradci o co hrát. Když už je ten pomyslný bronz tak blízko, tak se o něj porvat musíme," vyhlásil Petr Samec, který svému celku věří.
A to i přesto, že v posledních dvou utkáních vyšel Baník bodově naprázdno (Teplice 0:4, Dukla 2:4). "Zase se potvrdilo, jak je juniorská liga vyrovnaná. Osobně mě mrzela hlavně domácí prohra s Duklou. Jsem i za kluky rád, že dostali ještě jednu šanci a můžeme v Hradci vše napravit. Rádi bychom se v každém případě rozloučili se sezónou vítězně," usmál se Samec, který se do Hradce Králové těší. "Prožil jsem tam krásné a úspěšné roky ve své fotbalové kariéře. I když výsledky nejsou v juniorské kategorii nejdůležitější, tak by byla škoda, aby nám to třetí místo proklouzlo, jak se říká, mezi prsty. Bude to zápas o nás a našem přístupu," dodal Samec.
Utkání začíná v pondělí v Hradci Králové v 15 hodin.

Twitter