FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Realizační tým

HLAVNÍ TRENÉR

Radim Kučera (narozen 1. března 1974)

ASISTENTI TRENÉRA

Bronislav Červenka (narozen 27. září 1975)

Ivo Gregovský (narozen 7. června 1979)

Petr Samec (narozen 14. února 1964)

TRENÉR BRANKÁŘŮ

Vít Baránek (narozen 27. září 1974)

Manažer týmu: Roman Fiala

Maséři: Michal Čaja, Václav Gubáš

Fyzioterapeut: Ondřej Jelínek

Lékaři: MUDr. Martin Havlík, MUDr. Martin Mohyla

Twitter